Choď na obsah Choď na menu
 


ČIM SME BOLI V MINULOSTI?

4. 11. 2013

tak ja som si to skúsil a vysledok je takýto, že som bol rytier

 

v minulom živote si bol rytier

narodil si sa v roku 1437 niekde v teritóriu severného Nemecka a tvoj otec bol strážca hradu, a tvoja matka bola obyčajná farmárka, bol si muž s veľmi silnou vôľou a odvahou, ktorý chcel len to najlepšie pre svoju rodinu a vlasť, keďže si bol lojálny k tvojmu kráľovi, odmenil ťa veľkým pozemkom a pretože si mal v minulosti silnú vôľu a odvahu, je pravdepodobné, že máš tieto vlastnosti aj dnes

 -----------------------------

 

takže až ťa zaujíma tvoja minulosť, stači kliknuť na odklaz a dozvieš sa to, daj vedieť čo ti vyšlo, ale ber to len ako zábavu v tom našom dnešnom živote

 

 

 http://www.testminulosti.eu

 

 ----------------------------

 

 no a prikladám tu ešte jeden neuveriteľny trik na ulici, newchápem to, ale je to fakt dobre urobený trik a tak si klikni nižšie

 

http://haivl.tv/video/2703

 

 

 

tulák peťo z tramtárii na sLOVEnsku

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

tu je ta chyba v teste

peťo tulák,6. 11. 2013 4:47

Vyber znamenie zverokruhu

Znamenie ma veľký význam, pretože značne ovplyvňuje tvoju povahu a vypovedá o tvojom narodení.

Aké si znamenie?

Vodnár
Ryby
Baran
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Škorpión
Strelec
Kozorožec

Brácho, písal som tam - na stranku, kde ponúkajú kadejaké IQ testy a čakám na odpoveď!

písal mi starší bráško

peťo tulák,6. 11. 2013 4:35

Písal mi v mejlovej pošte, že môže byť ten testík super, ale není tam jeho znamenie. Má pravdu, preskočili a vynechali tam to jeho. Neviem ako sa toto mohlo stať a chce vedieť, kde sa to dá reklamovať.

Tak to je blbé a ja za to nemôžem, bráško!

????????????

Helen,4. 11. 2013 20:54

V minulom živote si bola vedkyňa, biochemička a mechanička zároveň. Pracovala si v biomedicínskej firme na vyvíjaní nových liekov. Tvoje vynálezy však neboli dostatočne revolučné na to, aby ťa preslávili po celom svete. Disponovala si však veľmi vysokým IQ a húževnatosťou. Narodila si sa vo Washingtone, v roku 1890, ale od svojich 16. rokov ste sa museli s rodinou presťahovať do New Yorku, kvôli otcovej práci. Pochádzala si zo slušnej rodiny a mala si dvoch bratov.

Keďže si mala v minulom živote vysoké IQ, je možné a pravdepodobné, že más vysoké IQ aj dnes!

Re: ????????????

peťo tulák,5. 11. 2013 4:17

Tak tu čumím Helka!
No je vidieť, že si bola v tom minulom živote na tom lepšie ako dnes. No je to len test a je to len tak, na pobavenie sa v tom našom uponahľanom živote a dík, že si si tierž anšla chvíľku na tieto moje vymyšľance čo tu občas ponuknem.

princezná

bairi,4. 11. 2013 13:33

pobavilo ma :)

Re: princezná

peťo tulák,5. 11. 2013 4:14

Tak to som rád Bairi a dík...

Ach ty testy......?!

Petra z Litvínova,4. 11. 2013 8:40

Zjistila jsem, že jsem v minulém životě byla princezna.Hezká pohádka až do chvíle, kdy se v testu člověk dostane nakonec a je mu vyhrožováno, že pokud to nepošle snad 16 lidem a více, tak může na pohádku v tomto životě zapomenout a bude mít jen peklo.Tak tohle přeposílání opravdu nemám ráda.Otravuje to lidi.Kdyby test byl bez toho konce, opravdu by to bylo zábavné čtení.

Re: Ach ty testy......?!

peťo tulák,5. 11. 2013 4:14

Ale to v tomto teste není, aby si to posielala ďalej. No a keby aj áno, si predsa krásna princezná Petra a to by Ti malo stačiť. Aj keď podľa mňa by si mala byť už kráľovná, z princezničky si už dávno vyrástla.

No aj tak Ti ďakujem, že si si našla chvíľku a zdržala si sa tu!